Przejdź do głównej treści
Bielska Twierdza
  • Aktualności
  • Kibice
    • Historia ruchu kibicowskiego
      • Zgody - Układy - Kosy
    • Ceramed On Tour
      • 2 liga sezon 2024/2025
      • 2 liga sezon 2025/2026
    • FAN CLUBY
      • FC KOZY
      • FC ŚLĄSK CIESZYŃSKI
    • Flagi
      • Obecne
    • Szale
    • Przyśpiewki
    • FORUM
    • Graffiti
  • Galeria
    • On tour
    • Bielska Twierdza TV
  • Klub
    • Strona klubu
    • Historia
    • Zarząd klubu
    • Skład
      • I drużyna
      • II drużyna
      • III drużyna
    • Terminarz
    • Akademia Podbeskidzia
  • GADŻETY
  • WSPIERAMY
    • KAZIU SROMEK
    • Postaw kawę ultrasowi
  • Kontakt
    • Nasi partnerzy
      • TS PODBESKIDZIE
      • LuBBie.pl
      • PIOTR-PLAST
  • Zapisy
    • Zapisy na wyjazd

Falstart na boisku, idealne wejście w sezon ultrasów

lipiec 25, 2025 o 23:14, Brak komentarzy
Nie tak wyobrażaliśmy sobie inaugurację sezonu 2025/26 przy Rychlińskiego 21. W Bielskiej Twierdzy podejmowaliśmy beniaminka z Nowego Sącza. O meczu nie będziemy się rozpisywać - przegraliśmy w słabym stylu 1:3. 

Rozpisać się należy natomiast na temat tego, co działo się na trybunach. Na początku meczu UWM prezentuje podwieszaną sektorówke ze snajperem, który strzela z karabinu w logo 1 ligii, które wykonane było na czarnej folii z miejscami na podświetlenie. Był strzał, byly widoczne wystrzały z karabinu, w końcu zostało podświetlone też logo 1 ligi. Jasno wyraziliśmy tą oprawą jakie są nasze oczekiwania wobec piłkarzy w tym sezonie.

W 2 połowie w górę poszła sektorówka z postacią w kombinezonie do badań naukowych, która nachylała się nad mikroskopem. Był też symbol DNA w naszych kolorach. Całość dopełniły dymy czerwone, białe i niebieskie, które idealnie zadymiły miejsce, w którym akurat siedzieli sobie stróże prawa. No cóż za przypadek ;)

Oczywiście nie mogło zabraknąć stroboskopów, ogni wrocławskich oraz rac - wszystko dało bardzo schludny obraz naszego ultrasowskiwgo trudu.

Gości z Nowego Sącza wraz ze zgodowiczami z Tychów około 200 - doping bez bluzgów.

Dostali się natomiast sędziemu Wójcikowi, który udowodnił, że jest tylko zwykłym parodystą a nie poważną osobą. Niestety takie są uroki 2 ligi.

Teraz mobilizacja, za tydzień czeka nas trudny mecz na wyjeździe w Stalowej Woli. Niestety także w piątek. Więcej informacji w tym temacie niebawem.

Podsumowując - cieszy frekwencja na tym meczu, martwi postawa na boisku, ale głowy go góry, lecimy dalej, do boju TSP!

1000061694.jpg


Brak komentarzy

Pozostaw odpowiedź







Najnowsze wpisy

  • Podbeskidzie - Sandecja Nowy Sącz [relacja]
    8 cze, 2026
  • AWANS JEST NASZ!
    7 cze, 2026
  • Podbeskidzie - Śląsk II Wrocław [relacja]
    3 cze, 2026
  • Podbeskidzie - Podhale Nowy Targ [relacja]
    31 maj, 2026
  • Resovia - Podbeskidzie [relacja]
    24 maj, 2026
  • Resovia - Podbeskidzie [zapowiedź]
    23 maj, 2026
  • Podbeskidzie - Sokół Kleczew [relacja]
    17 maj, 2026

DSC09742_Original.jpg

Koszyk

Koszyk jest pusty.

BIELSKA TWIERDZA © 2025